Pożyczka na Święta

przez | 9 grudnia 2019
Z pożyczką na Święta - prezenty pod choinką:-)

Pożyczka na Święta - czy warto i gdzie najtaniej?

I znów mamy grudzień. W naszej polskiej kulturze to czas wyjątkowego zabiegania. Porządkowania, sprzątania a także, a może przede wszystkim czas przygotowywania się do Świąt Bożego Narodzenia.

Dla jednych to czas oczekiwania a później świętowania przyjścia na świat Pana Jezusa, dla innych to czas chwilowego odsapnięcia od pracy spędzany z reguły w gronie rodziny, bliskich lub przyjaciół.

Zarówno dla jednych jak i drugich okres ten wiąże się ze sporymi wydatkami. Prezenty świąteczne dla bliskich to raz, a dwa większość z nas pragnie aby ten czas był wyjątkowy również “na stole”, co oznacza, że kupujemy artykuły, na które w ciągu roku sobie nie pozwalamy.

Według badań, w tym roku na tegoroczne święta wydamy średnio ok. 1500 zł. Pomimo tego, że spora część z nas skorzysta z oszczędności, to jednak blisko 20% konsumentów deklaruje, że prawdopodobnie będzie musiała skorzystać z kart kredytowych, debetu na koncie osobistym, innym pozostaje tylko jedno rozwiązanie – pożyczka na święta.

Pożyczka na Święta – czy warto?

Znane powiedzenie mówi : “każdy medal ma dwie strony”. Myślę, że w tak postawionym pytaniu: czy warto sięgnąć po pożyczkę w okresie świątecznym ? – jest podobnie.

Z jednej strony można powiedzieć, że szkoda zadłużać się, żeby kilka dni spędzić przy stole pełnym jedzenia, różnych ciast, dobrego wina, że przecież bez prezentów też można się obejść. I wierzę, że są takie sytuacje w życiu, że te rzeczy schodzą na drugi albo i trzeci plan i nie mają większego znaczenia.

Z drugiej jednak strony czy święta będą miały tak niezapomnianą atmosferę bez tego wszystkiego? Bez tych drobnych przyjemności? Bez radości i uśmiechu naszych bliskich, naszych dzieci, z otrzymanego i wymarzonego prezentu? Czy te drobne radości w naszym życiu nie są tego warte? Niewątpliwie to właśnie te krótkie chwile przyjemności, uśmiechu pozostają w naszej pamięci na zawsze.

Dlatego na postawione w tytule pytanie odpowiadam twierdząco 🙂 Zdecydowanie warto! Zachęcam każdego, żeby pozwolił sobie na odrobinę luksusu 🙂 Ważne natomiast, żeby zrobić to z głową.

Pożyczka na Święta – możliwości

Zastanówmy się jakie mamy możliwości?

Po pierwsze kredyt bankowy – hmmm, z reguły sporo formalności do spełnienia, zaświadczenia, zdolność kredytowa…Niewątpliwie plusem natomiast jest długi okres kredytowania i stosunkowo niskie oprocentowanie.

Po drugie – firmy pozabankowe. Plusy to pożyczka na dowód bez zaświadczeń, minusy to krótki okres spłaty i wysokie oprocentowanie.

Pożyczka na Święta – co zrobić w takim razie?

Jest dobra informacja! Na naszym rynku jest co najmniej kilkanaście firm pozabankowych, które udzielają pożyczek – chwilówek na bardzo dobrych warunkach.

Można powiedzieć, że są one idealne na ten świąteczny czas. Nie potrzeba wielu formalności. Wystarczy dowód osobisty i w ciągu 15, 20 minut mamy pieniądze na koncie! I to wszystko możemy załatwić przez internet! Nie ruszając się sprzed komputera! Mało tego, niektóre z tych firm udzielają pożyczek – chwilówek dla pierwszych klientów zupełnie za darmo!Tak, to nie ściema. RRSO wynosi 0%! Pożyczasz 1.000 zł – oddajesz 1.000 zł.

Pożyczka na Święta – z usług których firm skorzystać?

Osobiście polecam skorzystać z usług którejś z firm wymienionych poniżej:

  • PożyczkaPlus – RRSO dla nowego klienta 0% – do 2 tys. , spłata do 30 dni
  • VIVUS.PL – RRSO dla nowego klienta 0% – do 3 tys, spłata do 61 dni
  • NetCredit – RRSO dla nowego klienta 0% – do 3 tys, spłata do 30 dni

Tak więc podsumowując, nie zastanawiaj się! Nie pozwól, żeby te Święta minęły smutne i niezapamiętane. Tym bardziej, że są możliwości i uważam, że warto z nich skorzystać. Weź pożyczkę i ciesz się tymi  niezapomnianymi, wesołymi i spokojnymi mam nadzieję Świętami :-))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *